Япония взриви Световното първенство с поредното красиво попадение (ВИДЕО)

1748 0

Япония продължава да изненадва всички с представянето си на Мондиал 2022. "Самураите" съумяха да изравнят на Испания, след като губеха на полувремето от "Ла Фурия".

Азиатците излязоха мотивирани след почивката и стигнаха до изравнително попадение дело на Ритсу Доан. "Самураите" пресираха жестоко, а тази преса си каза думата.

В 48-ата минута испанците сбъркаха с изнасянето на топката, тя се озова в Доан и той с прецизен удар извън наказателното поле матира Унай Симон, правейки резултата 1:1.

Насладете се на попадението тук:

Video edited on Kapwing

Следете срещата от Световното първенство по футбол Япония - Испания НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!