Германия нацели 3 греди за 5' срещу Коста Рика на Световното първенство по футбол (ВИДЕО)

1883 0

Едва ли някой е очаквал драмата, която се случва на двубоя между Германия и Коста Рика от Световното първенство по футбол. Към 80-ата минута двата отбора играят при зрелищно равенство 2:2, което обаче не устройва никой от тях (ако резултатът и между Япония - Испания се запази такъв).

Всичко започна отлично за селекцията на Ханзи Флик и никой не очакваше подобна развръзка. В 10-ата минута те откриха резултата чрез Серж Гнабри, но малко преди да измине четвърт час от второто полувреме Коста Рика изравни.

Само 12 минути след това пък обратът беше пълен, но само за да може в 73' Хаверц да изравни. Любопитното е, че в тези моменти се получи период от пет минути, в които Германия нацели гредите цели... три пъти. Случилото пък направи така, че някои фенове в социалните медии побързаха да се пошегуват, че "Германия отново е световен шампион, но на гредите".

*Важно доуточнение е, че този материал се е писал при резултат 2:2 и са възможни промени впоследствие.

Всички важни и интересни новини от Световното първенство по футбол в SportLive.bg.