СНИМКА: Фен мастурбира на трибуните по време на мача Ланс - Лил


СНИМКА: Фен мастурбира на трибуните по време на мача Ланс - Лил
Снимка: Getty Images

2466 0

Привърженик на Лил е бил задържан за непристойно поведение по време на мача от шестия кръг на Лига 1 срещу Ланс. Фенът е мастурбирал направо на трибуните пред привържениците на съперниковия отбор, съобщава "La Vox du Nord".

Мъжът е попаднал в обективите на камерите, отразяващи мача, и сега е заплашен от лишаване от свобода за една година и глоба в размер на 15 000 евро, съобщава изданието.

Това не беше единственият инцидент в този двубой. На полувремето фенове на Ланс излязоха на терена, насочиха се към трибуните, където са привържениците на Лил и влязоха в сблъсък с тях. Стюардите на мача не успяха да се справят със ситуацията и се наложи помощта на полицията. Мачът беше прекратен и възобновен половин час след планирания старт на второто полувреме. В крайна сметка Ланс победи шампиона с 1:0.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички