Българският паспорт отказа Ростов да направи Роналдо руски гражданин


Българският паспорт отказа Ростов да направи Роналдо руски гражданин
Снимка: БГНЕС

8704 0

В Русия продължават силно да се вълнуват от трансфера на бразилеца Роналдо от Левски в Ростов. Неговият агент Хулио Сезар Гранха е един от най-интервюираните в страната.

Гранха бе потърсен от "РБ Спорт" след дебюта на играча за Ростов. Роналдо записа 88 минути срещу Криля Советов и се отчете с асистенция за успеха с 2:0.

Един от въпросите, които бяха зададени на агента, беше дали играчът в бъдеще ще може да получи българско гражданство. "Ще бъде невъзможно, защото той вече има българско гражданство", отговори Гранха.

"Към момента той се наслаждава на всичко в новия си клуб. Мисля, че феновете на Ростов го впечатлиха", каза още той.

Припомняме, че бразилецът получи български паспорт на 19 октомври 2023 година. В средата на януари 2024-та той бе трансфериран в руския клуб. А играчът се зарече да стане "руския Роналдо".

Интересен ли ви беше този материал? Ако да – последвайте ни във Viber за още пикантни новини около спорта!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички