Бивш защитник на Стоук Сити почина на 25 години


Бивш защитник на Стоук Сити почина на 25 години

1797 0

Бившият младежки национал на Словакия и Стоук Сити Дионатан Тейшейра почина от сърдечен удар на 25-годишна възраст, съобщиха британските медии.

През февруари тази година Тейшейра премина в състава на молдовския Шериф Тираспол и помогна на отбора да спечели вътрешното първенство. През лятото обаче той остана в родния си град Лондрина в Бразилия и именно там е бил покосен от инфаркта в неделя.

Тейшейра е имал както бразилско, така и словашко гражданство и е играл за различните юношески формации на двете страни. За младежкия национален отбор на Словакия до 21 години е записал осем мача.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички