Атлетите отпразнуваха с хоро и хип хоп влизането в Първа лига (СНИМКА)

1719 0

Бурна нощ изкараха атлетите в "Парк Хотел Стара Загора" след края на европейското отборно първенство, 2-ра лига.

Примата ни в спринта Ивет Лалова поведе хорото на българската група, която си извоюва класиране в 1-а лига.

Както винаги на подобни събития, се открояваше и групата на Валя Демирева, а самата треньорка не остана по-назад от възпитаниците си и се включи активно в танците. А те бяха повече от разнообразни – от най-големите световни хитове, през поп фолк, хип хоп и регетон.

Състезателите от останалите отбори също окупираха дансинга. Сред най-атрактивните беше световната шампионка на 800 метра за деовойки Анита Хинриксдотир (Исландия), а умело, въпреки габаритите си, в ритъм се въртеше и олимпийският шампион в хвърлянето на чук Кристиан Парш (Унгария).