"Не слушаше треньора, а говореше по телефона - после излезе и вкара два гола на Ливърпул", уникална история за Меси

Снимка: Getty Images/Gulliver

19778 0

Бившият футболист Кевин-Принс Боатенг направи любопитни разкрития пред FIVE за времената, в които беше съотборник с Лионел Меси в Барселона

Той разказа случка от емблематичните полуфинали между Барселона и Ливърпул през 2019 г., когато каталунците бяха смятани за финалисти след 3:0 на "Камп Ноу", но в крайна сметка загубиха реванша с 0:4.

За първата среща Боатенг обясни, че Меси не си е давал зор, но въпреки това е блестял за "блаугранас". Именно и той вкара двете попадения след почивката за крайното 3:0 след откриващия гол на Суарес.

Разказите на ветерана

"Никога не съм виждал Меси във фитнеса. Влезе, направиха му масажи и започна да играе баскетбол.

Преди да излезем да загряваме срещу Ливърпул в полуфинала на Шампионска лига, бяхме в съблекалнята, той седеше там с мобилния си телефон, докато му правеха масажи.

Две минути преди да излезе - той се изправи и обу бутонките. На загрявката той беше страхотен. Върнахме се в съблекалнята, треньорът обясняваше последните тактически корекции, а той беше на мобилния си телефон и провеждаше видеоразговор.

30 секунди преди да излезе на терена си облече якето, излезе и гол, гол, гол. Удвоихме и спечелихме с 3-0. Той е единственият в света, който може да направи това", призна Боатенг за екс съотборника си.

Вижте как Боатенг загърби едновременно футбола и третата си съпруга!