Кристиано Роналдо стана за смях - не може да “търпи” загубите и… Лео Меси (ВИДЕО)

9791 0

Кристиано Роналдо бе в центъра на вниманието по време на загубата на Ал Насър от Ал Итихад, след която на практика “соколите” сдадоха върха в саудитския елит. Поражението дойде в четвъртък вечер с 0:1 след попадение едва в 80-тата минута на Ромариньо.

След последния съдийски сигнал социалните платформи бяха залети от реакциите на португалеца от неприятното поражение, което прати победителите с точка повече на върха във временното класиране. Трябва да се отбележи, че първата загуба на Роналдо в Близкия Изток дойде още в края на януари, а тогава отново Ал Итихад спечели, но с 3:1 и в турнира за Суперкупата на страната.

Подигравките с Роналдо

На малко по-късен етап в мрежата се появиха и смешните реакции на легендата, срещу която в пореден мач бива подвиквано името на вечния му съперник - Лионел Меси.

Ето кой е по-заможен между Кристиано Роналдо и Лионел Меси!