Борислав Михайлов сяда до най-специалния гост по време на Унгария - България


Борислав Михайлов сяда до най-специалния гост по време на Унгария - България
Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

4926 0

Президентът на българския футбол - Борислав Михайлов, ще има честта да бъде до най-специалните гости по време на тазвечершната европейска квалификация между Унгария и България.

Срещата е насрочена за 21:45 часа българско време и ще може да я проследите НА ЖИВО със SportLive.bg, a на нея лично ще присъства унгарският министър-председател Виктор Орбан.

"Фенът" Орбан

59-годишният унгарски премиер, който е огромен фен на футбола, ще бъде в Супер-ВИП-ложата тази вечер, предават от протокола на министерския съвет.

За Орбан това е втора футболна среща в рамките на 10 дни, след като посети и двубоя между Ференцварош и Байер Леверкузен от Лига Европа на 16-и март, припомнят от БТА.

Ето къде да гледате Унгария - България НА ЖИВО по ТВ!

Интересен ли ви беше този материал? Ако да – последвайте ни във Viber за още пикантни новини около спорта!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички