Страхотен старт на сезона за Матей Казийски и Тренто

1192 0

Майте Казийски беше избран за играч на мача при победата на Тренто над Верона с 3:0 гейма (25:16, 29,27, 25:23) на старта на сезона в италианското волейболно първенство.

37-годишният ветеран беше най-резултатен за тима с 16 точки. За гостите, водени от бившия национален селекционер Радостин Стойчев, Аспарух Аспарухов започна като титуляр и записа 7 точки, а с 18 се отличи словенецът Рок Можич.

Казийски взе капитанската лента в състава на Тренто, след като се завърна в тима през лятото. Това е негов четвърти престой в клуба, след като игра за него в периодите 2007 - 2013, 2014 - 2015 и закратко през 2016 г.