Полша и Германия взеха първите си мачове в група "А"

1165 0

Националният отбор по волейбол на Полша започна с победа участието си в олимпийските квалификации в Берлин. В първия си мач от група „А” „Дружина полска” победи с 3:1 гейма (22:25, 25:18, 25:23, 25:21) състава на Сърбия.

Въпреки загубения първи гейм, играчите на Стефан Антига успяха да грабнат победата със солидно представяне до края на срещата.

В другия мач от тази група домакините от Германия победиха с 3:0 гейма (28:26, 25:19, 26:24) селекцията на Белгия.

В днешния ден по програма от група „А” Бундестимът ще срещне Сърбия, докато Полша и Белгия почиват.