Националният отбор по волейбол на България ще премери сили с Белгия в два приятелски мача


Националният отбор по волейбол на България ще премери сили с Белгия в два приятелски мача
Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1341 0

Мъжкият национален отбор по волейбол на България ще изиграе 2 контроли срещу Белгия през настоящата седмица, съобщиха от "БФВ".

Мачовете ще се проведат в зала "Конгресна" във Варна, където в края на месеца започва Европейското първенство (28-и август - 16-и септември).

*И двата приятелски двубоя ще бъдат излъчени в YouTube канала на Българската федерация по волейбол!

Първата проверка срещу белгийците е днес, 10-и август, от 19:00 часа, а втората - в събота (12-и август) от 16:00 часа.

"Лъвовете", водени от треньора Пламен Константинов, са на подготовка във Варна от 30-и юли. На ЕвроВолей 2023 България е в Група "В" в компанията на Испания, Словения, Финландия, Украйна и Хърватия.

Не изпускайте важен момент в спорта – за последните новини в спорта последвайте ни във Viber ТУК.

*Още НОВИНИ ЗА ВОЛЕЙБОЛ четете в SPORTLIVE.BG!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички