Серина Уилямс: Не съм пенсионирана, близо съм до завръщане в тениса!


Серина Уилямс: Не съм пенсионирана, близо съм до завръщане в тениса!
Снимка: Getty Images

1459 0

Носителката на 23 титли от Голям шлем Серина Уилямс заяви, че не се е отказала от тениса. Мнозина бяха на мнение, че тя е приключила с този спорт след отпадането ѝ на US Open 2022, когато американката се просълзи и сякаш се сбогува с феновете.

"Не съм пенсионирана. Шансовете да се върна са много големи. Можете да дойдете в дома ми и да видите, че имам корт", каза Уилямс по време на "TechCrunch Disrupt в Сан Франсиско, където популяризира своя фонд за рисков капитал - "Serena Ventures'.

"Създадох тази компания преди известно време, така че просто се заех с нея. Дори не мислех за пенсионирането. Все още не съм мислила за това. Но онзи ден излязох на корта и разбрах за първи път в живота си, че не играя на състезание и се почувствах много странно.

Беше като първия ден от остатъка от живота ми и досега му се наслаждавам. Но все още се опитвам да намеря този баланс", каза 40-годишната тенисистка пред The ​​San Francisco Standard. А ето как Уилямс намекна, че всъщност е приключила с тениса.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички