Спортът и футболните мачове по ТВ: Какво можем да гледаме на 30 септември?


Спортът и футболните мачове по ТВ: Какво можем да гледаме на 30 септември?
Снимка: Getty Images

1144 0

Спортни събития в родния ефир на 30 септември (петък):

08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул, 1/4-финал, Дженсън Бруксби - Камерън Нори, Max Sport 2

10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул, 1/4-финал, Каспер Рууд - Йошихито Нишиока, Max Sport 2

10:00 Баскетбол (жени): Мондиал `22, 1/2-финал, САЩ - Канада, Diema Sport 2

11:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив, 1/4-финал, Лиъм Броуди - Марин Чилич, Max Sport 1

12:00 Тенис (двойки мъже): АТР 250, София, 1/2-финал, Симоне Болели/Фабио Фонини - Фабиан Фалерт/Оскар Оте, Diema Sport 3

12:30 Баскетбол (жени): Мондиал `22, 1/2-финал, Китай - Австралия, Нова Спорт

13:00 Формула 1: ГП на Сингапур, първа тренировка, Diema Sport 1

13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул, 1/4-финал, Макензи Макдоналд - Александър Ковачевич, Max Sport 2

13:00 НБА: контрола, "Голдън Стейт Уориърс" - "Вашингтон Уизардс", Diema Sport 2

13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив, 1/4-финал, Констан Льостиен - Максим Креси, Max Sport 1

14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, 1/4-финал, Камил Майхжак - Марк-Андреа Хюслер, Diema Sport 3

14:00 Голф: Алфред Дънхил Линкс Чемпиъншип, II ден, Max Sport 3

14:45 Футбол: Първа лига, "Септември" (София) - "Спартак 1918" (Варна), Diema Sport 1

15:00 Снукър: Бритиш Оупън, 1/4-финал, Марк Селби - Марк Алън, Eurosport 2

15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив, 1/4-финал, Артур Риндеркнех - Роман Сафиулин, Max Sport 1

15:15 Волейбол (жени): Мондиал `22, Бразилия - Япония, Max Sport 4

16:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, 1/4-финал, Ян-Ленард Щруф - Лоренцо Музети, Diema Sport 3

16:00 Формула 1: ГП на Сингапур, втора тренировка, Diema Sport 2

16:00 Колоездене: Обиколка на Хърватия, IV етап, Eurosport 1

17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив, 1/4-финал, Новак Джокович - Вашек Поспишил, Max Sport 1

17:00 Футбол: Първа лига, "Черно море" - "Ботев" (Враца), Diema Sport 1

17:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, България - Канада, Max Sport 2

18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, 1/4-финал, Яник Синер - Александър Вукич, Diema Sport 3

19:30 Футбол: Втора Бундеслига, "Хановер" - "Хамбургер", Нова Спорт

19:30 Футбол: Първа лига, "Ботев" (Пловдив) - "Славия", Diema Sport 1

20:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, 1/4-финал, Иля Ивашка - Холгер Руне, Diema Sport 3

21:00 Снукър: Бритиш Оупън, 1/4-финал, Нопон Саенгхам - Джейми Джоунс, Eurosport 1

21:00 Футбол: Примейра лига, "Спортинг" (Лисабон) - "Жил Висенте", Ринг ТВ

21:30 Футбол: Бундеслига, "Байерн" (Мюнхен) - "Байер" (Леверкузен), Diema Sport 2

22:00 Футбол: Чемпиъншип, "Хъл Сити" - "Лутън", Нова Спорт

22:00 Футбол: Лига 1, "Анже" - "Олимпик" (Марсилия), Diema Sport 1

22:00 Футбол: Ла Лига, "Атлетик" (Билбао) - "Алмерия", Max Sport 4

22:00 WRC: рали Нова Зеландия, SS8 Кейпара Хилс 1, Max Sport 1

22:30 Голф: PGA тур, Шампионат на Мисисипи, II ден, Eurosport 2

22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Гран Канария" - "Барселона", Diema Sport 3

23:15 Футбол: Примейра лига, "Порто" - "Брага", Ринг ТВ

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама
Избрано от Още футбол от България

Удар: Само 4 лиги в света са по-скучни от българската Първа лига

Българската Първа лига е сред петте най-скучни първенства не на Балканите, не в Европа, а в целия свят. Това...

Реклама
Най-четени новини

виж всички