Съперникът на Пулев го засипа похвали, след като беше прегазен за титлата


Съперникът на Пулев го засипа похвали, след като беше прегазен за титлата
Снимка: БГНЕС

6725 0

Съперникът на Тервел Пулев - Дешон Уебстър, се изказа много ласково както за Тево, така и за цялата организация и страната ни.

"Искам да благодаря на цялата ви страна. Много прекрасни хора има тук. Моят съперник Тервел Пулев неслучайно е олимпийски медалист. Опитах се да играя от дистанция, на контри, но не се получи. Благодаря и на него, и на Кубрат, и на целия екип за поканата. Надявам се някой ден отново да дойда тук", заяви Уебстър преди Диема Спорт.

Иначе, Пулев стигна до категоричен успех срещу американеца, като за първи път изигра пълни 12 рунда в своята кариера. Той контролираше целия двубой и напълно заслужено спечели интерконтиненталната титла на WBA. А какво още сподели и какво все пак го е затруднило срещу Уебстър - вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички