СНИМКИ: Везенков посети мач на Кингс и се срещна с треньора и новия си тим


СНИМКИ: Везенков посети мач на Кингс и се срещна с треньора и новия си тим
Снимка: basketball.bg

2714 0

Българската баскетболна звезда Александър Везенков вече е в Сакраменто, където се запозна с бъдещите си съотборници и посети залата на своя тим - Сакраменто Кингс.

Саша посети мача на "Кингс" срещу Маями от лятната лига, в който неговият тим победи с 95:83. Той беше топло посрещнат както от новите си съотборници, така и от публиката.

Малко преди да влезе в залата, Везенков се снима с една от звездите на участника в НБА - ДиАрън Фокс. Според съобщения в социалните мрежи той се е видял и с бъдещия си треньор Майк Браун.

Видеа в Туитър пък показват, че спортистът ни се е запознал и със собственика на клуба Вивек Ранадиве и генералния мениджър Монти МакНеър. А в САЩ се прехласнаха по Везенков и го сравниха с Клей Томпсън.

Хареса ли ти тази новина? Тогава не изпускай момент от спорта – последвай ни във Viber тук!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички