Ню Йорк Никс срази лидера на Изток след сензационен обрат

1556 0

Ню Йорк Никс победи лидера на Изток Маями със 111:103 след сензационен обрат в нощта на НБА. Имануел Куикли отбеляза 20 от своите 23 точки в последната четвърт на мача, който се игра във Флорида. Ар Джей Барет добави 18.

11 минути преди края Никс изоставаха със 17 точки, но след серия от 38-13 нанесоха трета поредна загуба на Маями. Джими Бътлър наниза 30 точки за домакините.

Джеймс Хардън завърши с 29 точки, а Джоел Ембиид добави 27 за успеха на Филаделфия със 122:97 над ЛА Клипърс. Амир Кофи отбеляза 21 точки, а Исая Хартенщайн записа 16 и 8 борби за Клипърс, които допуснаха пета поредна загуба.