Голдън Стейт Уориърс отново допусна драматична загуба в НБА, този път от Финикс Сънс (ВИДЕО)

1777 0

Цели 11 мача от НБА се изиграха през изминалата нощ зад Океана, а един от най-интересните сблъсъци бе този между отборите на Голдън Стейт Уориърс и Финикс Сънс, в който гостите надделяха със 107:103!

Домакините от Голдън Стейт спечелиха първата четвърт с 32:19, но загубиха втората с 16:21. Третата завърши при равен брой отбелязани точки (27:27), а последната четвърта отиде в актива на Финикс - 30:28.

Най-резултатен в мача бе Джордан Пуул от Воините, който се отчете с 38 точки, 9 борби и 7 асистенции. За гостите от Финикс двама души отбелязаха по 22 точки - Девин Букър и Майкъл Бриджис, а Деандре Ейтън се отличи с дабъл-дабъл (16 точки и 16 борби).

Това бе четвърта поредна загуба за Голдън Стейт и девета поредна победа за Финикс Сънс. И двата тима вече са се класирали за плейофите, а редовният сезон в НБА приключва на 11 април!