Голдън Стейт без Къри победи Атланта в Оукланд

836 0

Голдън Стейт Уориърс победи Атланта Хоукс със 110:103 на свой терен в Оукланд. "Воините" изоставаха с три точки на голямата почивка, но спечелиха третата четвърт с 9 пункта разлика и удържаха преднината си до края.

Стеф Къри не игра и в тази среща и в негово отсъствие най-резултатен стана Кевин Дюрант с 29 точки, а с дабъл-дабъл се отличи Йонас Йеребко (14 точки и 13 борби)

Денвър Нъгетс загуби домакинския си мач срещу Хюстън Рокетс с 99:109 и претърпя четвърта поредна загуба. Клинт Капела вкара 24 точки за победителите, а съотборникът му Джеймс Хардън 22 точки и 11 борби.

Кливланд Кавалиърс прекъсна серия от пет поражения с успех у дома над Шарлът Хорнетс със 113:89.