Джа Морант се завърна! Негов кош със сирената ознаменува впечатляващ обрат в НБА (ВИДЕО)

574 0

Отборът на Мемфис Гризлис постигна впечатляващ обрат при гостуването си на Ню Орлиънс Пеликанс и записа победа със 115:113 в пореден мач от редовния сезон на НБА!

Малко преди края на втората четвърт "гризлитата" изоставаха с 24 точки, но след почивката се съвзеха и в заключителната част на двубоя успяха да обърнат резултата в своя полза.

Сблъсъкът отиваше към продължения при 113:113, но завърналият се от 25 мача наказание Джа Морант вкара кош със сирената и така се превърна в големия герой за своя тим!

Морант завърши с общо 34 точки, 6 борби и 8 асистенции. За Пеликанс най-полезен пък бе Брендън Инграм - 34 точки, 4 борби и 6 асистенции.