Безредици в Гърция! Прекъснаха мач №4 от финала между Панатинайкос и Олимпиакос (ВИДЕО)

Снимка: euroleaguebasketball.net

2425 0

Финалът на баскетболното първенство на Гърция между отборите на Олимпиакос и Панатинайкос бе прекъснат от феновете на Панатинайкос при резултат 63:35 в полза на Олимпиакос!

Александър Везенков и компания доминираха тотално в мач №4 от финалната серия и бяха на минути от спечелването на титлата, а това вбеси феновете на домакините и те започнаха да мятат факли и други предмети по игрището, което принуди съдията да прекрати временно мача.

В момента се очаква привържениците на Панатинайкос да напуснат залата, преди двубоят да бъде подновен. Съществува вероятност и той да бъде отложен за друг ден или директно да бъде присъдена служебна победа за гостите!

Иначе, от самото начало на срещата играчите на Олимпиакос не оставиха съмнение в превъзходството си и спечелиха първата част с 24:15 точки. След това тимът на Везенков се оттегли с 22 точки преднина на почивката. В третата част картинката на паркета не се промени и Олимпиакос поведе с 63:35, преди двубоят да бъде прекъснат...