Програмата на Олимпийските игри в Токио за ден №2 (25.07)


Програмата на Олимпийските игри в Токио за ден №2 (25.07)
Снимка: GettyImages

5264 0

Олимпийските игри в Токио продължават с пълна сила, като вече започнаха да се раздават и редица медали. Ден №1 беше изпълнен с емоции и изненади, включително и завоюваният първи златен медал в историята на Косово. Българското участие също започна, като редица български спортисти направиха своите дебюти на Олимпийски игри. 

В ден №2 от Олимпиадата плуването отново се очертава като най-интересният спорт. В същото време скейтбордингът ще направи своя дебют на Летни олимпийски игри (макар да е възможно да се наложи отлагане на събитието). 

Разбира се, продължава и българското участие на Игрите, като може да видите и програмата на България за ден №2 от Олимпийските игри. Сред родните представители на 25.07 е Мария Гроздева, която стартира участието си на 10 метра въздушен пистолет. 

Ето и пълната програма за деня: 

01:00 - 09:40 Сърфинг (мъже; жени; 1 и 2 кръг)

01:00, мъже, първи кръг, първа серия

01:40, мъже, първи кръг, втора серия

02:20, мъже, първи кръг, трета серия

03:00, мъже, първи кръг, четвърта серия

03:40, мъже, първи кръг, пета серия

04:20, жени, първи кръг, първа серия

05:00, жени, първи кръг, втора серия

05:40, жени, първи кръг, трета серия

06:20, жени, първи кръг, четвърта серия

07:00, жени, първи кръг, пета серия

07:40, мъже, втори кръг, първа серия

08:20, мъже, втори кръг, втора серия

09:00, жени, втори кръг, първа серия

09:40, жени, втори кръг, втора серия

 

03:00 - 05:40 Гребане (полуфинали, репашажи, серии)

03:00, единично скул, мъже, 1/2-финал Е/F 1

03:10, единично скул, мъже, 1/2-финал Е/F 2

03:20, единично скул, жени, 1/2-финал E/F 1

03:30, единично скул жени, 1/2-финал Е/F 2

03:40, двойка мъже, репешажи

03:50, двойка жени, репешажи

04:00, лека двойка скул, мъже, репешаж 1

04:10, лека двойка скул, мъже, репешаж 2

04:20, лека двойка скул, жени, репешаж 1

04:30, лека двойка скул, жени, репешаж 2

04:40, четворка скул, мъже, репешаж 1

04:50, четворка скул, жени, репешаж 1

05:00, осморка, мъже, първа серия

05:10, осморка, мъже, втора серия

05:20, осморка, жени, първа серия

05:30, осморка, жени, втора серия

03:00 - 06:25 Скейтбординг (улични серии + финал, мъже)*

03:00, мъже, улични серии 1

03:41, мъже, улични серии 2

04:22, мъже, улични серии 3

05:03, мъже, улични серии 4

06:25, мъже, финал

* ВЪЗМОЖНО Е ПРОГРАМАТА ДА ПРЕТЪРПИ ПРОМЕНИ!

03:00 - 09:30 Стрелба (квалификации + финал на 10м. въздушен пистолет за жени; квалификации + финал на 10м. въздушна пушка за мъже)

03:00, 10 метра въздушен пистолет, жени, квалификации

03:00, пушка, жени, първи квалификационен ден

03:30, пушка, мъже, първи квалификационен ден

05:15, 10 метра въздушен пистолет, жени, финал

07:00, 10 метра въздушна пушка, мъже, квалификации

09:30, 10 метра въздушна пушка, мъже, финал

 

03:00 - 15:15 Фехтовка (основна схема + финали)

03:00, рапира, жени индивидуално, схема от 64

03:30, шпага, мъже индивидуално, схема от 64

03:55, рапира, жени индивидуално, последни 32

05:55, шпага, мъже индивидуално, последни 32

07:35, рапира, жени индивидуално, 1/8-финали

08:35, шпага, мъже индивидуално, 1/8-финали

09:25, рапира, жени индивидуално, първи 1/4-финал

09:25, рапира, жени индивидуално, втори 1/4-финал

09:25, рапира, жени индивидуално, трети 1/4-финал

09:25, рапира, жени индивидуално, четвърти 1/4-финал

09:55, шпага, мъже индивидуално, първи 1/4-финал

09:55, шпага, мъже индивидуално, втори 1/4-финал

09:55, шпага, мъже индивидуално, трети 1/4-финал

09:55, шпага, мъже индивидуално, четвърти 1/4-финал

12:00, рапира, жени индивидуално, първи 1/2-финал

12:00, рапира, жени индивидуално, втори 1/2-финал

13:00, шпага, мъже индивидуално, първи 1/2-финал

13:00, шпага, мъже индивидуално, втори 1/2-финал

13:50, рапира, жени индивидуално, мач за бронзов медал

14:20, шпага, мъже индивидуално, мач за бронзов медал

14:45, рапира, жени индивидуално, финал

15:15, шпага, мъже индивидуално, финал

03:00 - 15:30 Хандбал (предварителни кръгове, жени)


03:00 - 15:45 Волейбол (групова фаза, жени)

 

03:00 - 16:00 Плажен волейбол (предварителни кръгове - мъже; жени)

Сесия №4: 

03:00, предварителен поток В, САЩ - Китай, жени

04:00, предварителен поток F, Япония - Полша, мъже

05:00, предварителен поток Е, Бразилия - Чили, мъже

06:00, предварителен поток Е, Австралия - Куба, жени

Сесия №5: Начален час: 09:00

09:00, предварителен поток Е, Обединени спортисти от Русия - Италия, жени

10:00, предварителен поток Е, Полша - Мароко, мъже

11:00, предварителен поток С, Катар - Швейцария, мъже

Сесия №6: Начален час: 14:00

14:00, предварителен поток F, Германия - Италия, мъже

15:00, предварителен поток В, Нидерландия - Испания, жени

16:00, предварителен поток С, САЩ - Италия, мъже

 

03:30 - 10:40 Стрелба с лък


03:30 - 15:15 Хокей на трева

 

04:00 - 13:50 Водна топка

 

04:00 - 14:00 Бадминтон

Сесия №3: Начален час: 04:00

Сесия №4: Начален час: 12:00

 

04:00 - 14:20 Спортна гимнастика (жени) 

04:00 - 15:00 Баскетбол (мъже)

04:00, предварителен кръг мъже, Иран - Чехия, група А, мач №1

07:40 предварителен кръг мъже, Германия - Италия, група В, мач №2

11:20 предварителен кръг мъже, Австралия - Нигерия, група В, мач №3

15:00 предварителен кръг мъже, Франция - САЩ - Франция, група А, мач №4

 

04:00 - 15:45 Таекуондо

Начален час: 04:00, сесия №3 (елиминации)

Сесия №4, начален час: 13:00 (репешажи и финали) 

 

04:00 - 16:00 Тенис на маса

 

04:15 - 16:50 Баскетбол 3х3

Сесия №5, начален час 04:15

Сесия №6, начален час 08:00

Сесия №7, начален час 11:30

Сесия №8, начален час 15:00

 

04:30 - 15:30 Плуване (финали + серии)

Начален час: 04:30, сесия №2

Сесия №3, начален час: 13:02

 

05:00 - 13:40 Джудо

сесия №3

Сесия №4, начален час: 11:00

 

05:00 - 14:42 Бокс (предварителни кръгове)

 

05:50 - 13:50 Вдигане на тежести (групи и финали)

 

06:05 - 09:05 Ветроходство

 

07:00 - 09:45 Кану слалом

 

07:00 - 21:00 Колоездене (шосейно) за жени

 

09:00 - 17:00 Скокове във вода

 

11:00 - 19:00 Конен спорт (индивидуално и отборно, квалификации)

Етикети:
Sportlive.bg

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама

Избрано от ЦСКА


Одисеята на Ганчо Василев - от звезда на Мюнхен 1860 до доайен на ЦСКА (СНИМКИ И ВИДЕО)

Един от футболистите с изключително удивителна кариера е Ганчо Василев. Нападателят е звезда на Мюнхен 1860...

Реклама

Най-четени новини


виж всички