Програмата на Олимпийските игри в Токио ДНЕС - ден №5 (28.07 - сряда)


Програмата на Олимпийските игри в Токио ДНЕС - ден №5 (28.07 - сряда)
Снимка: Getty Images

2275 0

Олимпийските игри в Токио продължават да радват феновете по целия свят. Време е за ден номер 5 от най-големия спортен форум на планетата. Представаме Ви програмата за деня (28.07 - сряда) от Токио 2020. Часовете са по българско време.

3:00 - 12:00 - Ръгби 7 (мъже, елиминации и финали)

3:00 - 14:40 - Бадминтон (групова фаза сингъл мъже и жени, смесени двойки 1/4-финали)

3:00 - 16:00 - Плажен волейбол (мъже и жени, групова фаза)

3:00 - 15:00 - Хандбал (мъже, групова фаза)

3:00 - 15:45 - Волейбол (мъже, групова фаза)

3:00 - Спортна стрелба (25 метра пистолет жени, трап квалификация мъже и жени)

3:18 - 4:10 - Гребане (мъже и жени четворки мъже и жени, финали)

3:30 - 13:41 - Стрелба с лък (мъже и жени, 1/32-финали, 1/16-финали)

3:30 - 16:45 - Хокей на трева (мъже и жени, групова фаза)

4:00 - 15:00 - Баскетбол (групова фаза, мъже)

4:00 - 15:00 - Тенис на маса (мъже и жени, 1/4-финали)

4:00 - 13:30 - Фехтовка (сабя мъже отборно, серии и финали)

4:30 - 11:30 - Конен спорт (индивидуално Гран При свободен стил, финал)

4:30 - 14:27 - Плуване (200 м бътерфлай мъже и жени полуфинали и финали; мъже 200 м бруст полуфинали и финали; жени 200 м съчетано финал, жени 1500 м свободен стил финал, щафета 200 м свободен стил финал мъже; 100 метра свободен стил жени серии, 200 метра гръб мъже и жени серии, 200 метра индивидуално мъже серии, 200 метра бруст жени серии)

5:00 - Тенис (мъже сингъл 1/8-финал, жени сингъл 1/4-финал, смесени двойки първи кръг)

5:00 - Джудо (мъже до 90 кг, жени до 70 кг, серии и финали)

5:00 - 14:27 - Бокс (жени до 57 кг, 1/4-финали; жени до 75 кг, 1/8-финали; мъже до 57 кг

1/8-финали; мъже до 81 кг, 1/8-финали; жени до 75 кг, 1/8-финали)

5:30 - 8:30 - Колоездене (финали, мъже и жени индивидуално)

6:00 - Бейзбол (Група А, Япония - Доминиканска република)

6:06 - Ветроходство

6:50 - 10:00 - Кану-каяк (мъже и жени)

7:50 - 13:50 - Вдигане на тежести (мъже до 73 кг, квалификации и финал)

8:00 - 13:50 - Водна топка (жени, групова фаза)

9:00 - Скокове във вода (скачане от триметров трамплин, финал мъже)

11:00 - 16:25 - Баскетбол 3х3 (мъже и жени, полуфинали и финали)

11:00 - 14:30 - Футбол (групова фаза, мъже: ЮАР - Мексико, Франция - Япония, Испания - Аржентина,

Австралия - Египет, Румъния - Нова Зеландия, Южна Корея - Хондурас, Саудитска Арабия - Бразилия, Германия - Кот д'Ивоар)

13:15 - Спортна гимнастика (многобой мъже, финал)

Етикети:
Sportlive.bg

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама

Избрано от Кратки истории


Безрадостните дни, в които "Златната топка" Герд Мюлер кротко угасна

Днес стана ясно, че във вчерашния ден - 14 август, е угаснал Герд Мюлер - великият германски футболист и носител...

Реклама

Най-четени новини


виж всички