Програмата на Олимпийските игри в Токио - ден №8 (31.07 - събота)


Програмата на Олимпийските игри в Токио - ден №8 (31.07 - събота)
Снимка: Getty Images

1915 0

Олимпийските игри са в разгара си и неусетно измина цяла една седмица от тяхното откриване. Ето какво ни предстои в осмия ден от началото на Игрите в Токио, в който ще наблюдаваме първи български финал в плуването от 33 години насам:

01:00 - 12:30 Сърфинг

01:30 - 06:00 Триатлон смесена щафета

03:00 - 06:30 Лека атлетика

400 метра с препятствия (жени - серии), хвърляне на диск (квалификации) - жени, овчарски скок (квалификации - мъже), 800 метра (серии - мъже), 100 метра с препятствия (серии-жени), 100 метра (серии-мъже)

03:00 - 10:00 Стрелба

50 метра пушка от 3 позиции - жени финал

03:00 - 10:00 Бадминтон

двойки мъже 1/2-финали, двойки жени - 1/2-финали

03:00 - 12:30 Ръгби

Полуфинали, финал, мач за трето място, мачове за разпределение на местата от 5-о до 12-о - жени

03:00 - 15:30 Хандбал

3:00 Жени - Група А - Ангола - Япония

5:00 Жени - Група А - Черна гора - Република Корея

8:15 Жени - Група В - ROC - Франция

10:15 Жени - Група В - Бразилия - Швеция

13:30 Жени - Група В - Унгария - Испания

15:30 Жени - Група А - Норвегия - Нидерландия

03:00 - 16:00 Плажен волейбол

Мачове в групите - мъже и жени

03:00 - 18:00 Волейбол

3:00 Жени - Група А - Доминиканска Република - Кения

5:05 Жени - Група В - САЩ - ROC

8:20 Жени - Група В - Аржентина - Турция

10:25 Жени - Група А - Сърбия - Бразилия

13:40 Жени - Група А - Япония - Република Корея

15:45 Жени - Група В - Китай - Италия

03:30 - 10:45 Стрелба с лък

Елиминации -1/8-финали, 1/4-финали, полуфинали, финал за първо и трето място - мъже

03:30 - 16:15 Хокей на трева

3:30 Жени - Група В - Китай - Нова Зеландия

4:00 Жени - Група В - Япония - Испания

5:45 Жени - Група В - Аржентина - Австралия

6:15 Жени - Група А - Индия - Република Южна Африка

12:30 Жени - Група А - Германия - Нидерландия

14:45 Жени - Група А - Ирландия - Великобритания

04:00 - 07:00 Баскетбол

Иран - Франция - мъже

04:00 - 15:00 Водна топка

4:00 Мъже - Група В - Черна гора - Казахстан

5:30 Мъже - Група В - Австралия - Испания

8:00 Мъже - Група А - САЩ - Унгария

9:30 Мъже - Група В - Хърватия - Сърбия

12:20 Мъже - Група А - Италия - Япония

13:55 Мъже - Група А - Република Южна Африка - Гърция

04:10 - 10:00 BMX Фрийстайл

Жени - парк

04:30 - 05:43 Плуване

100 метра бътерфлай - мъже финал Йосиф Миладинов, 200 метра гръб - жени финал, 800 метра свободен стил - жени финал, 50 метра мъже свободен стил - полуфинали, 50 метра жени свободен стил - полуфинали, щафета 4x100 метра - смесена щафета - финал

05:00 - 13:40 Джудо

Смесени отбори - 1/8-финали, 1/4-финали, полуфинали, финал

05:20 - 10:00 BMX Фрийстайл

Мъже - парк

05:50 - 13:50 Вдигане на тежести

Мъже - 81 и 96 кг

06:00 - 10:00 Бейзбол

Япония - Мексико

06:05 - 09:33 Ветроходство

Състезания в различните класове

07:00 - 10:50 Скокове на батут

Квалификации и финал - мъже

07:40 - 10:40 Баскетбол

Италия - Нигерия - мъже

11:00 - 13:55 Бокс

мъже - кат. до 52 кг и до 63 кг Даниел Асенов (елиминации - 1/8-финали), жени - 1/4-финали кат до 75 кг, 57 кг - жени полуфинал 

11:20 - 13:20 Баскетбол

Австралия - Германия - мъже

12:00 - 17:00 Бадминтон

Жени - сингъл 1/4-финали, смесени двойки - мач за бронзовите медали

13:00 - 15:55 Лека атлетика

мъже - дълъг скок (квалификации), 100 метра - жени 1/2-финали, 100 метра - мъже серии, финал - мятане на диск - мъже, 800 метра - жени 1/2-финали, 4x400 метра - смесена щафета финал, 100 метра - жени финал

13:00 - 16:00 Бейзбол

Република Корея - САЩ

15:00 - 17:00 Баскетбол

САЩ - Чехия - мъже

 

 

Етикети:
Sportlive.bg

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама

Избрано от Из архива


Какво се случи с Мичу - идолът на Ерлинг Холанд, който покори Висшата лига?

През 2012 г. един испански атакуващ халф като че ли от нищото взриви Висшата лига. С 18-те си гола за скромния...

Реклама

Най-четени новини


виж всички