България на Олимпийските игри: Програмата на българските спортисти в ден №9 (1.08 - неделя)

Снимка: Lap.bg

4048 0

В деветия ден от старта на Олимпийските игри в Токио има само едно българско участие - това на боксьорката Стойка Кръстева!

В 11:15ч. българско време родната надежда за втори медал от Игрите в японската столица излиза на ринга в 1/4-финален мач срещу китайката Юан Чанг!

Срещата ще бъде с огромен заряд, тъй като победителката от тази битка на 100% ще спечели медал. Това е така, тъй като в олимпийския бокс бронзов медал получават класиралите се и на трето, и на четвърто място!

В първия си мач в Токио Стойка Кръстева победи виетнамката Ти Там Нгуен с 3:2 съдийски гласа, а на 1/8-финалите размаза Вирджиния Фукс от САЩ.

SportLive.bg ще Ви направи съпричастни с изключително важната за България битка НА ЖИВО, а за всичко друго по-интересно около българското участие в Япония следете специалната страница на SportLive.bg!