Ударихме ли дъното? Юношите на България загубиха квалификация от Андора

Снимка: teambulgaria.bg

1987 0

Юношите на България до 19 години записаха шокираща загуба с 1:2 от Андора при визитата си в европейска квалификация във вторник следобед. Това бе едва втора среща между селекциите, след като бяха играли и през 2012 г. - тогава родните представители помитат съперника със 7:0.

Днес обаче нямаше и следа от разгромния резултат, а "лъвовете" разбиха всички очаквания по свой адрес. Те дори имаха нещастието да бъдат обърнати през втората част, след като Мартин Георгиев изведе селекция в заключителните минути преди почивката.

През втората част обаче бяха точни Бора Фонт (51') и Молинс (65'), а Балов получи директен червен картон в 54-ата минута. Той влезе в игра само 8 минути по-рано.

Миналата седмица България направи нулево реми със Сърбия, а Андора загуби визитата си на Шотландия с 1:3. "Лъвовете" вече са категорично на последна позиция в Трета група със своите 2 точки, след като Андора вече има с пункт повече след успеха.

Следете всичко около националния отбор на България със SportLive.bg!