ПАОК със специално съобщение за Десподов и България

Снимка: The Official PAOK FC Youtube channel

43694 0

Националният отбор по футбол на България гостува на Сърбия за последния си мач от квалификациите за Евро 2024. С капитанската лента отново бе Кирил Десподов, като той и неговите съотборници губеха с минималното 0:1 на полувремето.

Именно на почивката неговият клуб от Гърция - ПАОК, написа публикация в личния си профил в социалната мрежа Twitter (X). Самият Десподов се изправя срещу свой съотборник на клубно ниво, който е част от западната ни съседка.

Става въпрос за десния халф-бек в състава на Сърбия Живкович. И той, и Десподов започнаха от първата минута за своите тимове и вече влязоха в някои единоборства.

"Кой каза, че днес няма футбол? Сърбия срещу България 1:0 на полувремето. С Живкович и Десподов за старт. Късмет, хора!" - написаха от ПАОК. Вижте и всичко от Сърбия - България (ВИДЕО).