На Балканите: "Кръстаич напуска България, за да поеме друга селекция"

2398 0

ТВ N`1 Sarajevo сподели в четвъртък, че националният селекционер на България - Младен Кръстаич, е сред вариантите за наставник на Босна и Херцеговина.

Слуховете в бившата югославска република идват броени дни, след като селекцията изгуби исторически от Люксембург с 0:2. Сега Кръстаич за пореден път е свързван със страната.

В момента Босна е под ръководството на Фарук Хаджибегич, но той е в серия от победа и три загуби, след като замени през пролетта на поста Ивайло Петев. Българинът бе освободен и се завърна в Лудогорец.

Бъдещето на Кръстаич

Междувременно и ситуацията пред сръбския специалист е изключително сложна след една година начело на България. Страната е с актив от 3 победи, 3 ремита и 2 загуби под ръководството на Кръстаич, който има контракт за поне още една година с БФС.

Любопитно е да се отбележи, че легендата на Сърбия още от самото начало с "лъвовете" предвиждаше стратегия за бъдещето, но голяма част от феновете е разочарована от някои резултати и вече се надява на промяна.

Вижте може скоро да заиграе националният отбор на България!