Кръстаич: Дойдохме за трите точки, но завършихме наравно, не очаквахме такъв гол

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1337 0

Сръбският селекционер на България - Младен Кръстаич, сподели мнението си след равенството 1:1 на Литва по време на квалификациите за Евро 2024.

То донесе първа точка за "лъвовете" по време на цикъла, но очакванията бяха за успех. Така представителите ни до голяма степен губят шансове за класиране в Германия, а очакванията в събота бяха завишени, след като се стигна до червен картон още в 17-тата минута.

Мнението на Кръстаич

Първите 15 минути бяха малко конфузни за нас. Отправихме над 24 удари, имахме над 20 корнера. Някои ситуации трябваше да ги изиграем по добре. Трябваше да стигнем до втори гол.

Трябваше да сме по-агресивни и да пресираме по-високо. Не очаквахме такъв гол след корнер, но футболът е игра на голове.

Нормално е да има лека несигурност. Това са млади момчета. Нормално е да не отиграват някои ситуации, както могат.

Мисля, че Груев се справи добре на тази позиция. Бяхме фаворити. Ще видим какво предстои със Сърбия.

Дойдохме за трите точки, но завършихме наравно", обясни Кръстаич след ремито при визитата на Литва.

Проследете всички отзиви около националния отбор по футбол на България!