Кирил Десподов категоричен: Няма да се откажем!

Снимка: Ivan Ivanoff / LAP.bg

4892 0

Капитанът на българския национален отбор по футбол - Кирил Десподов, сподели мнението си от представянето на "лъвовете" в мача от квалификационния етап за Евро 2024 срещу Унгария.

Родните национали не убедиха изобщо с играта си, допускайки поражение с 0:3 като гости на "Пушкаш Арена", оставящо тима, воден от Младен Кръстаич, на последно място в Група "G".

"Много лоша първа част. Те ни натиснаха много и ни вкараха два гола от статични положения. През втората част играхме по-добре, но през първата не се получи нищо. Унгария е по-класен отбор. Видя се на терена", заяви Десподов и продължи по-уверено.

"Няма да се откажем"!

Няма как да се играе обаче футбол със страх. Това бяха едни от най-важните мачове, но допуснахме две загуби. Все пак, не трябва да спираме да вярваме и да се развиваме като отбор. Продължаваме да се трудим и да се раздаваме. Има следващи мачове, няма да се откажем. Ще даваме всичко от себе си, за да се развиваме", завърши той.

Въпреки че първоначално отказа да говори пред медиите, треньорът Младен Кръстаич сподели за проблемите на своя тим