Играчите зад граница, които Георги Дерменджиев ще използва за Лигата на нациите


Играчите зад граница, които Георги Дерменджиев ще използва за Лигата на нациите
Снимка: Getty Images/Guliver

1369 0

Селекционерът на българския национален отбор по футбол Георги Дерменджиев съобщи имената на футболистите, играещи зад граница, на които ще разчита за битките през септември месец от Лигата на нациите срещу Република Ирландия и Уелс.

Ето и техните имена:

Страхил Попов (Хатайспор, Турция), Васил Божиков (Слован Братислава, Словакия), Кристиан Димитров (Хайдук Сплит, Хърватия), Иван Горанов (Шарльороа, Белгия), Кристиян Малинов (Льовен, Белгия), Георги Костадинов (Арсенал Тула, Русия), Божидар Краев (Мидтиланд, Дания).

През следващата седмица ще стане ясна и пълната група за гореспоменатите двубои, след като Дерменджиев ще оповести и своите избраници, които се състезават в българската Първа лига. Мачовете срещу Република Ирландия и Уелс са съответно на 3 септември и на 6 септември.

А преди известно време, националният селекционер Георги Дерменджиев призна, че в тази ситуация с пандемията от коронавирус не се знае дали няма в последния момент да пропаднат планове и да не може да разчита на футболисти, на които иска. Именно поради това, Дерменджиев призова играчите да се пазят от коронавируса.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички