България U16 с тежко поражение във втората среща с Вестфалия U16 (ВИДЕО)

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

472 0

Юношите на Вестфалия U16 взеха успех от втория си опит срещу връстниците от България. В петък "лъвчетата" спечелиха с 2:1 след обрат, но днес отново в "Бояна" - бяха разбити с 1:5.

Юношите днес бяха разбити

Днес възпитаниците на Тодор Симов допуснаха някои колебливи прояви в защита, от които съперникът се възползва по най-добрия начин. Първите четири попадения в срещата паднаха само след четвърт час игра, три от които - в българската врата.

Вестфалия поведе в осмата минута чрез Юлиен Бекер, но само 2 по-късно “лъвчетата“ изравниха след хубав удар с глава на Франческо Калия.

Още в 11' Рубен Шнайдер отново изведе съотборниците си напред, а в 13-ата Бекер вкара втория си гол в срещата. В 64' и Шнайдер също удвои попаденията си, а в добавеното време резервата Люмиер Санто оформи крайния резултат.

Съставът на България:

1. Антони Николов, 15. Денислав Величков (71 – 2. Николай Николов), 13. Калоян Ангелов (71 – 3. Божидар Жечев), 14. Борислав Стоичков (71 – 16. Емануил Няголов), 22. Младен Петков (46 – 6. Сашо Грънчаров), 5. Симеон Турлаков (59 – 4. Веселин Бачев), 7. Валентин Върбанов (59 – 17. Максим Минков), 18. Франческо Калия (71 – 21. Махир Шерифов), 9. Иван Дейков (59 – 19. Александър Георгиев), 10. Мартин Пейчев (71 – 8. Георги Ангелов), 11. Иво Мотев (71 – 20. Кристиян Михайлов)

Селекционер: Тодор Симов

Още: България U16 обърна Вестфалия за полувреме (ВИДЕО)

Андрей Желязков пред Sportlive: Националите ще показват добро ниво занапред, благодаря на Боби Михайлов