България U16 обърна Вестфалия за полувреме (ВИДЕО)

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

790 0

Юношеският национален отбор на България до 16 г. се поздрави с победа в слънчевия петъчен следобед. На базата в "Бояна" две поредни гостувания ще запишат връстниците им от Вестфалия.

Лъвчетата обърнаха след почивката

Селекцията на германската провинция загуби днешния двубой с 1:2. Гостите имаха преднина до почивката след попадение още в петата минута. Домакините успяха да стигнат до обрат с два гола след паузата.

Национална футболна база "Бояна" ще приеме и втората среща между селекциите. Тя ще се проведе там в понеделник, 1 април, от 11:00 ч., уточняват от БФС.

Вижте как от БФС харесали скандален легионер за националния отбор от видеоигра!

Още: "Трябва му време" - Петър Хубчев се изказа за Гонзо и обясни къде е силата на Илиан Илиев

Още: Герой от САЩ'94: Виждам прогрес в националния отбор, защо да не се класираме на Евро 2028?

ФИФА напомни за мъката на България и потърси Христо Стоичков, а той заяви: Оптимист съм