Заради напрежение в сектора за гости: Изгониха фенове на Лудогорец от стадиона в Дания (ВИДЕО)

1734 0

Неочаквани сцени се разиграха на стадион "Райт ту Дрийм Парк“ във Фарум по време на мача между местния Нордселанд и родния хегемон Лудогорец. Разградчани губят с 1:4 след слабо първо полувреме и брутални грешки в защита и на вратаря Серджио Падт.

Двама фенове на Лудогорец бяха помолени от стюардите да напуснат съоръжението. Част от агитката на „орлите“ влязоха в спор с техен съмишленик, който изглеждаше малко по-буен.

Така след възникналото напрежение в сектора за гости се стигна до намесата на местните стюарди. Това доведе до изгонването на двама от феновете.

След почивката пък резултатът стана още по-катастрофален – 5:1.