Треньорът на Шамрок Роувърс: Трябва да дадем повече от най-доброто от себе си за краен успех

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

1495 0

Треньорът на Шамрок Роувърс Стивън Брадли направи коментар след загубата с 0:3 от Лудогорец в първия мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Специалистът призна, че през първото полувреме разградчани са доминирали.

През първото полувреме Лудогорец бяха много по-добри, второто полувреме отговорихме. Създадохме положения за гол, но не успяхме да ги оползотворим. Допуснахме и късен гол”, коментира Брадли.

Доста закъснявахме през първото полувреме, не успяхме да направим преход. През второто полувреме се подобрихме. Говорихме си на полувремето, че трябва да покажем нашата идентичност. През второто полувреме бяхме много по-добри”, продължи той.

Ще бъде трудно, макар и у дома. Трябва да дадем повече от най-доброто от себе си, за да постигнем нещо. Искаме да виждаме представянето от второто полувреме”, каза още Брадли.

А ето какво обяви след мача треньорът на Лудогорец.