Станислав Генчев: Тази година ЦСКА ще ни бъде по-голям конкурент за титлата

Снимка: Официален сайт на Лудогорец

2224 0

Станислав Генчев, който временно е поел ролята на старши треньор в Лудогорец поради невъзможността на Павел Върба да е на терена, говори след равенството на своя тим срещу ЦСКА - 2:2. Двата тима сътвориха истинско зрелище, като предложиха качествена продукция, достойна за дербито.

"Най-доволни след днешния мач са останали зрителите. Най-вероятно и двата отбора съжаляват за изпуснатата победа. През първото полувреме ги превъзхождахме, а през второто те нас. Получи се остър мач. Можехме да бием. Първият гол бе допуснат след много груба наша грешка и това даде импулс в играта на ЦСКА. Преди него също имаха чисти положения, които не успяха да отбележат.

След като се оттеглихме с аванс на почивката, си мислехме, че ще спечелим. ЦСКА показва израстване, имат свой стил. Не са ме изненадали, всичко, което очаквахме, го правят на терена. Марин влезе от скамейката и отбеляза. Почти всички положения ги създаде Ману през второто полувреме.

Мисля, че тази година ЦСКА ще ни бъде доста по-сериозен конкурент за титлата, отколкото през миналата. Берое имат сериозен треньор, те също израснаха, както и ЦСКА. Неслучайно заемат първата позиция. Очаква ни труден двубой. При всички положение отсъствието на Павел Върба се усеща. Не е приятно, когато старши треньора го няма. Състоянието му се подобрява, надяваме се още следващата седмица да е при нас" - сподели след мача Генчев.

Междувременно, от Берое се заканиха да бият Лудогорец.