Радостта на Роналдо блесна за... Пирин срещу Лудогорец (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

3565 0

Пирин поведе на Лудогорец още в 15-ата минута на мача от 19-тия кръг на Първа лига. Изненадващо благоевградчани свариха неподготвени защитниците на Лудогорец при изпълнение от корнер в 15-ата минута.

Антон Карачанаков центрира от ъгловия удар и централният защитник Христофор Хубчев намери топката с глава. Ударът му не остави никакъв шанс на вратаря Кристиан Кахлина и така аутсайдерът в срещата отбеляза първи.

Преди мача Пирин е на цели 5 точки от намиращия се на 12-то място Локомотив София. Лудогорец е начело в подреждането, като след загубата с 0:2 от ЦСКА 1948 момчетата на Станислав Генчев са в серия от три поредни победи.