Падат ли подобни голове сред аматьорите? Лудогорец вкара трети след трагична грешка (ВИДЕО)

Снимка: ludogorets.com

2926 0

Лудогорец вкарваше гол след гол при визитата си на Ботев Враца от четвъртия кръг на Първа лига. 12-кратният шампион на България поведе с 5:0 на врачани след 73 минути игра, а сериозно внимание трябва да се обърне на третото попадение.

Аматьорска грешка от професионалист

То падна след фрапантна грешка на опитния роден страж Красимир Костов след час игра. По този начин още в дебюта си Сундберг асистира, а Педро Нареси наказа индивидуалната грешка.

Във въпросната ситуация екс звездата на Левски засече топката след центриране от корнер с глава, но по всичко изглеждаше, че Костов просто ще хване кълбото. Той обаче не успя да я овладее и топката продължи пътя си към третия голмайстор.

Следете Ботев Враца - Лудогорец НА ЖИВО със SportLive.bg!