Лудогорец не успя да спечели последната си контрола в Турция

Снимка: Ludogorets.com

2142 0

Българският шампион Лудогорец не успя да спечели последната си контрола на турска земя. Разградчани завършиха 1:1 със Слован Братислава. Резултатът бе открит в средата на втората част, след като Ноно се разписа за словашкия шампион. Само 3 минути по-късно обаче Жоржиньо изравни.

Лудогорец надигра своя противник, но не успя да достигне до победата. Двата тима си размениха по една греда в срещата, а пропуски за Лудогорец пред вратата на Слован Братислава направиха Марселиньо, Жоржиньо и Каули. Слован Братислава откри резултата в 62-рата минута на двубоя. Попадението бе дело на Ноно, който вкара след страхотен шут от 25 метра. Само 3 минути по-късно обаче „орлите“ стигнаха до изравняване. Вандерсон изведе Кешеру, който прехвърли вратаря на Слован, а Жоржиньо вкара на празна врата.

Лудогорец приключва зимната си подготовка с две победи, едно равенство и три поражения. Разградчани подновяват битката в Ефбет лига на 15-ти февруари, когато са домакини на Ботев Враца. Пет дни по-късно те се изправят срещу Интер в Лига Европа. А ето кое голямо име в тима се завръща за мачовете с Интер.