Коня е под пара: Детинска грешка в 6' е напът да убие мечтите на Лудогорец (ВИДЕО)

Снимка: ludogorets.com

3880 0

Лудогорец не стартира по най-добрия начин срещата си на "Хювефарма" срещу Сервет, част от плейофите на Лигата на конференциите, и допусна ранен гол в 6-ата минута след детинска грешка.

Коня наказа Лудогорец

Клод Гонзалвеш допусна изключително груба грешка при изнасянето на топката и я подари на Тимоти Коня, а той се възползва максимално от тази неточност. Коня напредна и елиминира съпротивата на Вердон, след което прокара топката между краката на Падт за 1:0.

Още: Не е само за слава и още дни в Европа: Лудогорец се бори днес и за 600 000 евро

Само минута преди да вкара попадението Тимоти Коня пък си изкара жълт картон, спирайки Бърнард Текпетей пред наказателното поле на Сервет, като атаката, която родният шампион правеше бе наистина обещаваща.