Излязоха резултатите от повторния тест за COVID-19 в Лудогорец


Излязоха резултатите от повторния тест за COVID-19 в Лудогорец
Снимка: Официален сайт на Лудогорец

1244 0

Добри новини за българския шампион Лудогорец часове преди важния сблъсък от втория квалификационен кръг на Шампионска лига срещу Мидтиланд. В "орлите" няма нови положителни проби за коронавирус след повторния тест. Това бе съобщено на официалния сайт на разградчани. 

"Всички футболисти и служители на Лудогорец, ангажирани с мача срещу Мидтиланд от II предварителен кръг на Шампионската лига, са здрави. Това показа повторният PCR тест, направен във вторник сутринта заради положителната проба на Доминик Янков и човек от персонала на клуба, които са под карантина и се чувстват добре.

Така треньорът Павел Върба ще разполага с всичките си футболисти за мача с Мидтиланд довечера от 20,30 ч. на стадион "Хювефарма Арена" - пишат от клуба. A къде да гледаме мача Лудогорец - Мидтиланд от Шампионска лига?

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Новият съюз: Как Мъри Стоилов и Валтер Папазки завъртяха трансферната въртележка в ЦСКА

Ръководството на Гьозтепе е готово да продаде на ЦСКА халфа Ралдни Гомеш, съобщават турските медии. На този...

Най-четени новини

виж всички