Херо прави промени в халфовата линия за Етър

Снимка: Оф. сайт на Лудогорец

958 0

Треньорът на Лудогорец Димитър Димитров е останал доволен от представянето на халфа Яцек Горалски срещу Черно море (3:1). Полякът се появи на терена през второто полувреме на срещата с варненци. Полузащитникът замени капитана Светослав Дяков в 65-ата минута и до края на срещата игра много силно. Той на няколко пъти опита да обстрелва противниковата врата и в две ситуации бе близо до гола. Затова и ще започне като титуляр в следващия мач, пише "Тема Спорт".

Сънародникът на Горалски - Якуб Свиерчок, влезе в игра малко след това. Таранът обаче все още не успява да се отпуши. Той вкара 4 гола в 4 контроли, но сега в четири шампионатни мача не се е разписал нито веднъж. Свиерчок не успява да излезе от сянката на Клаудиу Кешеру.

Очаква се централният нападател, както и Горалски, да стартират в последния кръг от редовния сезон. В него Лудогорец гостува на правещия силни мачове напоследък Етър.

Срещата на стадион "Ивайло" е в неделя, 18 март, от 18:15 часа.