Георги Дерменджиев готви 2 промени в състава на Лудогорец за реванша срещу Сервет Женева?

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

1874 0

В четвъртък, 22-ри февруари, Лудогорец е домакин на Сервет Женева в мач-реванш от 1/16-финалите на турнира Лига на конференциите.

Сблъсъкът на "Хювефарма Арена" ще стартира в 19:45 часа. Първият двубой в Швейцария завърши без победител - 0:0!

Дерменджиев готви 2 промени?

Според "Мач Телеграф", старши треньорът на "орлите" - Георги Дерменджиев, може би ще направи две корекции в стартовия си състав, в сравнение с първата среща със Сервет.

Тогава Квадво Дуа и Кайо Видал не се представиха убедително, а впоследствие срещу Черно море (3:1) местата им бяха заети от Руан Секо и Рик Джонатан.

Руан Секо

Руан вкара два гола на "моряците", като се отчете и с една асистенция, докато Рик бе неудържим по десния фланг.

В този смисъл, много е вероятно и двамата да започнат от първата минута в Разград срещу тима от Женева!

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Нов залп срещу Черно море: Важно е да се харесаме на кибиците като плюем по Лудогорец!