Домусчиев със суперлативи за ЦСКА след разгромната победа на Лудогорец

1830 0

Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев похвали ЦСКА след днешната победа на неговия тим с категоричното 4:0 срещу "червените".

"Шапка им свалям на ЦСКА, че играха мач днес. Не се затвориха, не правиха простотии".

Босът на "орлите" остана много доволен от победата на своите и от начина, по който двата отбора изиграха 90-те минути на "Лудогорец Арена".

"Около мен хората казаха, че мачът е бил уникален, особено първото полувреме. Много съм доволен и такива мачове трябва да има. Без простотии и с много положения.

Стана един хубав мач. Държах да ви го кажа и да поздравя ЦСКА и новия им треньор, че излязоха и играха момчетата".

"Няма да коментирам (дали Лудогорец е шампион). Не знам, дали е шампион, има още много мачове. Нека отборите идват да играят футбол и да радваме феновете.

Шест точки нищо не значат. Недейте да говорите глупости и да ме занимавате с теми, по които не съм компетентен", заяви още Домусчиев.

Той отказа да коментира днешната катастрофа на АМ "Тракия", при която загина един от гардовете на Домусчиев.