Десподов след загубата на Лудогорец: Мачът се разви добре за нас, върнахме гол

Снимка: Ludogorets.com

2041 0

Крилото на Лудогорец Кирил Десподов смята, че "орлите" могат да са доволни, че поне са успели да върнат едно попадение срещу Динамо Загреб преди реванша след седмица. Разградчани паднаха с 1:2 от Динамо, а Десподов се появи като резерва през втората част.

"Мисля, че имахме лоши първи 10 минути - два бързи гола за Динамо. После, както виждате, дори и в първите 15 минути на второто полувреме изпуснахме поне 3 чисти гола. Според мен мачът се разви добре за нас, върнахме гол", започна Десподов.

"Радостни сме, че върнахме един гол, да не са два гола, защото там ще бъде по-труден мачът. Мисля, че Динамо са преодолим отбор. След втория гол на Динамо не наведохме глави, а се опитахме колкото може по-бързо да върнем гол.

Мисля, че отборът може много повече. Трябва да правим много повече, ако искаме да стигнем там, където сме се запътили, където са нашите мечти - да влезем в Шампионска лига. Трябва да даваме максимума от себе си и да се развиваме.

Надявам се да се поздравим с успех срещу Динамо следващата седмица и да ги отстраним", завърши Кирил Десподов.

А на какво отдаде загубата на Лудогорец Анте Шимунджа, четете в линка!