Анте Шимунджа: От утре започваме да мислим за Жалгирис

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

1130 0

Лудогорец победи комфортно с 4:0 като гост на Пирин (Благоевград) в мач от 7-ия кръг на Първа лига.

Разградчани не показаха най-добрата си игра, но съумяха да подобрят представянето си през второто полувреме, за да постигнат комфортна победа срещу коравия тим на домакините. Треньорът на "орлите" - Анте Шимунджа, сподели впечатленията си от двубоя след последния съдийски сигнал.

"Беше важно да останем фокусирани и да работим върху принципите си. В такива мачове, в които домакините имат много сериозни амбиции да играят срещу нас, дават всичко от себе си. През първото полувреме бяхме прекалено бавни с топката", заяви наставникът.

"Когато вкараш, футболистите, а и отборът като цяло добиват по-голяма увереност. Трябва да осъзнаем и анализираме този сблъсък. Щастливи сме от победата, тя беше важна.

От утре започваме да мислим за Жалгирис. Трябва да сме много смели и амбициозни там. Трябва да бъдем на високо ниво", допълни още той.