Увещават Златински да се върне на "Лаута"


Увещават Златински да се върне на "Лаута"
Снимка: БГНЕС

1511 0

Еуфорията от фантастичния старт на сезона, както и завръщането на Мартин Камбуров под тепетата, са накарали шефовете на Локомотив (Пд) да мечтаят за нови звездни трансфери. Цел №1 на "черно-белите" е националът Христо Златински, а отговорник по привличането му е лидерът на торсидата Велин Терзиев, пише "7 дни спорт".

Хора от постоянното присъствие на кафенето на Нежния на "Лаута" са станали свидетели на негов разговор с национала. Терзиев е увещавал Златински отново да облече черно-бялата фланелка, както това вече направи Мартин Камбуров. Засега обаче юношата на Пирин отказва да се анагажира с подобни изненадващи ходове в кариерата си.

Въпреки това на "Лаута" се очаква тази седмица Локомотив да реализира още един изненадващ трансфер. Най-вероятно става дума за опитен футболист от "А" група, недоволен от статута си в настоящия си отбор.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички