Локомотив Пловдив - Лудогорец по ТВ: Къде да гледаме мача от 17-ия кръг на Първа лига?

Снимка: ludogorets.com

2880 0

Само един мач остана да се изиграе преди да бъде закрит 17-ия кръг в Първа лига за сезон 2022/23 - в днешния вторник (8 ноември) Локомотив Пловдив посреща Лудогорец на стадиона в парк "Лаута", а началният час на срещата е 17:30!

"Орлите" са на второ място във временното класиране с актив от 35 точки след 14 изиграни двубоя и днес ще се опитат да скъсят разликата с лидера ЦСКА, който има 41 пункта, но и цели три мача повече от актуалните шампиони.

"Смърфовете" пък заемат четвърта позиция със сбор от 30 точки след 16 изиграни срещи и ще искат да изненадат съперника, показвайки по този начин, че имат намерение да се борят за челните места в първенството през тази кампания.

Съставът на Александър Томаш със сигурност ще бъде по-свеж днес, тъй като последният му мач бе на 1 ноември - загуба с 0:1 от ЦСКА, докато този на Анте Шимунджа имаше тежка битка с Рома на "Олимпико" (1:3) на 3 ноември в последния кръг от груповата фаза на Лига Европа.

*За последно Локомотив и Лудогорец се изправиха един срещу друг на 15 юли (2 кръг) и тогава разградчани победиха като домакини с 2:0. Головете бяха дело на Текпетей и Каули и паднаха в 50-ата и 87-ата минути!

Двубоят днес ще стартира в 17:30 ч. и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "DIEMA SPORT 1". Ако нямате възможност да гледате, следете развоя на Локомотив Пловдив - Лудогорец НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!