Христо Крушарски: Утре ще падна и аз и какво? Няма да свърши светът!


Христо Крушарски: Утре ще падна и аз и какво? Няма да свърши светът!
Снимка: Оф. сайт на Локомотив (Пд)

1189 0

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски заяви, че до края на септември би трябвало да са готови двата терена в базата в жк "Тракия", които ще се използват от детско-юношеската школа на отбора:

"Има ново около базата, продължава се работата, малко времето я обърка, но до септември ще станат два терена."

На въпрос дали политическата обстановка в страната може да попречи на завършването на ремонта на базата и започването на този на стадиона в парк "Лаута", Крушарски отсече:

"Няма! Има подписан договор. Утре ще падна и аз и какво ще стане? Няма да свърши светът. Феновете са си фенове, да си гледат мачовете, да се радват. Те нямат нищо общо със строителството на стадиона."

Собственикът на "смърфовете" добави, че отборът все още има шанс да настигне лидера в Първа лига Лудогорец, въпреки че изостава на 9 точки от него към момента.

"Ако Лудогорец се спъне два-три пъти, ще ги стигнем."

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Вчера Лудогорец победи много трудно Монтана в Разград!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички