Едуард Ераносян: Няма значение дали бием Левски или Монтана

1283 0

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Едуард Ераносян беше видимо доволен след победата с 2:1 над Левски на "Герена".

.Постигнахме важна победа, но дали ще бием Монтана или Левски все са три точки", заяви Ераносян

„Трябва да се радваме и да празнуваме, но и да поздравя момчета за характера, който показаха. А също и за ефективността ни – от 5 удар във вратата вкарахме 2 гола.

Дано да продължаваме да играем по същия начин като днес – с желание и амбиция. Добре е да проявим скромност и да кажем, че е късмет.

Смятам, че през първото полувреме стояхме по-добре на терена, защото задържахме повече топката. След почивката Левски ни притисна в нашата половина, което доведе в края на мача на изритани топки напред от наша страна.

Това е нещо, което определено не ми харесва. Добре е обаче, че успяхме да удържим”, допълни още специалистът.